یکشنبه 1401/09/06 - 12:40
جهادگران فاطمی 2؛

همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و شکوه هجرت در استان گیلان

همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی با حضور دکتر عباسی استاندار گیلان و سردار عبدالله پور فرمانده سپاه استان و 400 نفر از فعالان اقتصاد مقاومتی و جهادگران فعال در رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در تالار مرکزی رشت برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان گیلان؛ همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی دقایقی قبل با حضور دکتر عباسی استاندار گیلان و سردار عبدالله پور فرمانده سپاه استان و 400 نفر از فعالان اقتصاد مقاومتی و جهادگران فعال در رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در تالار مرکزی رشت برگزار گردید.
ابتدای مراسم سرهنگ ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه یکی از وجوه مقاومتی کردن اقتصاد، لاغر کردن دستگاه های اجرایی است افزود: برای نمونه بسیج سازندگی استان گیلان با یک مجموعه کمتر از 10 نفره موفق شده است در عرصه های محرومیت زدایی، فنی و مهندسی، اقتصاد مقاومتی، حضور در حوادث و بلایای طبیعی و چندین و چند عرصه دیگر حضور موفق داشته باشد.
وی در ادامه گفت: ما تمام تلاش خود را جهت محقق نمودن هرچه بیشتر اصل اقتصاد مقاومتی در گیلان خواهیم نمود.
سردار سرتیپ دوم محمد عبدالله پور از دیگر سخنرانان این برنامه بود، وی با تاکید بر اینکه ما توانستیم آمریکایی ها را با تمام تجهیزات نظامی و ابرقدرتی شان از خلیج فارس بیرون کنیم افزود: باید برای اقتصاد نیز راهی پیدا کنیم تا با ساخت یک میانبر موفق به رسیدن به قله موفقیت شویم.
فرمانده سپاه قدس گیلان ادامه داد: نباید در استانی که ساحل دارد، زمین حاصل خیز دارد ، رود و رودخانه و ...  دارد بیکاری و مشکل اشتغال باش.

وی خطاب به فعالان اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: منتظر هیچکس نباشید، خودتان یک راه حل برای شکوفایی اقتصاد مقاومتی پیدا کنید.
دکتر اسدالله عباسی به عنوان آخرین سخران برنامه به خنثی  شدن توطئه دشمنان اشره کرد و گفت: حدودا تا 5 سال آینده ایران، چین و روسیه قدرت های برتر دنیا خواهند بود.
وی با تاکید بر این که ما موفقیت های زیادی در دولت مردمی سیزدهم کسب کرده ایم افزود: قطعا در مسائلی گله مندی هایی هست که خودم هم موافقم و باید مرتفع گردد.
در پایان مراسم ضمن تجلیل از خانواده شهید مدافع امنیت حمید پورنوروز، از 53 فعال اقتصادی با عنوان طلایه داران اقتصاد مقاومتی و جهادگران موفق در استان گیلان تجلی به عمل آمد.

جهت تماشای تصاویر مراسم کلیک نمایید

گفتنی است در حاشیه این مراسم با برپایی نمایشگاه شکوه هجرت گزارش عملکرد گروه های جهادی به نمایش گذاشته شد

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.