پخت ۸۰۰۰ پرس غذا به دست جهاد گران و بسیجیان و خیرین ملاردی برای مناطق محروم شهرستان در اولین روز های رزمایش محمد رسول الله
جزوه نگرش ساز شماره ۲ تهیه شده توسط هسته توانمند سازی حرکت های جهادی به صورت فایل PDF قابل دانلود می باشد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا(ع) تهران ضمن ارائه گزارش از ده روز آغازین رزمایش خدمت در نقاط حاشیه‌ای تهران، از افزایش سه برابری تعداد گروه‌های جهادی تهرانی در سه ماه گذشته خبر داد.
افزایش عملکرد و بازدهی مزارع زغفران با روش کاشت گلخانه ای (آیروپونیک)
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران ازا عزام ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق حاشیه‌نشین استان تهران در قالب «رزمایش خدمت» خبر داد و هدف برگزاری این رزمایش را ایجاد روحیه امید و اعلام آمادگی برای خدمت به مردم عنوان کرد.
جهادگران یا به تعبیر زیبای معمار کبیر انقلاب سنگرسازان بی‌سنگر این روزها در زنگ زندگی، رنگ امید را بر چهره مناطق محروم می‌کشند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت عظیم نیروهای جهادی گفت:بسیج در خدمت‌رسانی کارنامه خوبی دارد.
مسئول پایگاه فاطمیه حضرت حوزه زینب کبری(س) لالجین از برگزاری اردوی جهادی یک روزه پایگاه فاطمیه لالجین در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان از برگزاری اردوی جهادی ۷ روزه «یاوران ولایت» حوزه شهید ترک در روستای انصارالامام (ره) همدان خبر داد.
خبرنگار اسدآبادی با شناسایی یک خانواده بی‌بضاعت در منطقه محروم برگزاری اردوهای جهاد، عزم مسئولان را برای رسیدگی به مشکلات این خانواده جزم کرد.
رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌ الله به طور همزمان در سراسر استان کرمانشاه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: دانشجویان این استان در اجرای ۲۲ طرح محرومیت زدایی مشارکت کردند که بخشی از این طرح ها آماده بهره برداری است.
مسئول پایگاه حضرت معصومه(س) حوزه فاطمه الزهرا(س) بهار خدماتگفت: بسیجیان این پایگاه در قالب گروه‌های جهادی رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) اقدام به ارائه خدمت به مردم کردند.
اردوهای جهادی خواهران بسیجی با حضور ۸۰ نفر در منطقه منظریه شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزمایش خدمت؛ عرصه ای بدون منت برای محرومیت زدایی است، گفت: این رزمایش تلفیقی از گذشت، خودسازی و تجلی جهادگرایی انقلابی برای زدودن غبار محرومیت از مناطق کم برخوردار است.
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت : رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) از فردا با هدف خدمت رسانی به محرومان حاشیه های شهر برگزار خواهد شد .
صبحگاه مشترک نیروهای بسیجی و نظامی در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (۲) شهرستان راور با حضور مسئولان و بسیجیان برگزار شد.
حجه السلام فقیهی افزود: افرادی که بسیج را قبول ندارند فکر نکنند که انقلابی هستند، نه ؛ افرادی که بسیج را قبول ندارند انقلابی نیستند و بسیج علمدار این انقلاب است که راه را به سوی هدف گرفته است.
میثم مهدوی مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان گفت: تیم پزشکی علاوه بر خدمات پزشکی به انجام فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی نیز پرداختند که در این میان ساخت حمام و سرویس‌های بهداشتی عمومی و همچنین برگزاری کلاس‌های قرآن از نکات حائز اهمیت می‌باشد.
حجت الاسلام سعادت فر:امروز در شرایطی قرار داریم که انقلابی ماندن سخت است ونیازبه صبر وتقوا دارد، تفکری خائنانه در حال حاضر در جامعه تزریق می‌شود که القا کند تفکر انقلابی ورهبری مانع پیشرفت کشور هستند.

صفحات